Renginiai

sausio 16 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriumi Edžiu Urbanavičiumi

14 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generaliniu direktoriumi Edžiu Urbanavičiumi. 

sausio 16 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu

16 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Izraelio valstybės nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje Amiru Maimonu (Amir Maimon). 

sausio 17 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi

8 val. Vilniaus miesto savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su miesto meru Remigijumi Šimašiumi, vicemeru Valdu Benkunsku, savivaldybės administracijos atstovais. 

sausio 17 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su programos „Kurk Lietuvai“ dalyvėmis

10.30 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su praktiką čia atliekančiomis programos „Kurk Lietuvai“ dalyvėmis Eivina Žižiūnaite ir Justina Lizikevičiūte. 

sausio 18 d.

Profesoriaus iš JAV Viljamo G. Brozo konsultacija

13 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) rengiama viešoji konsultacija su profesoriumi iš JAV Viljamu G. Brozo. 

sausio 18 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius). 

sausio 18 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus aukštųjų mokyklų mugėje

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus LAMA BPO aukštųjų mokyklų mugėje, kuri vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas).

sausio 19 d.

Lietuvos progimnazijų asociacijos suvažiavimas

10 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks Lietuvos progimnazijų asociacijos suvažiavimas, kuriame dalyvaus švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. 

sausio 19 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su LŠDPS atstovais

16 val. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos būstinėje (Vingrių g. 6A, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su šios profesinės sąjungos vadovais ir nariais. 

sausio 19 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė su profsąjungų vadovais aptars etatinio apmokėjimo modelį

13 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su švietimo darbuotojų profesinių sąjungų vadovais, bus aptariamas mokytojų darbo etatinio apmokėjimo modelis.

Rodyti daugiau (10 iš 11)

Paieška