Pranešimai spaudai

2017
balandžio
28 d.

Vilniuje vyks mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

autor. Artūras Žukas

Balandžio 29 d. 10 val. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete prasidės 23-ioji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada. Olimpiados nugalėtojų apdovanojimas – 16 val.

Olimpiados dalyviai ne tik išbandys savo jėgas, spręsdami uždavinius ir testus, bet ir turės galimybę susitikti su tarptautinių kompanijų atstovais, pabendrauti su VU Ekonomikos fakulteto dėstytojais ir studentais.

Kaip sako Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto dekanas prof. Jonas Martinavičius, ekonominės žinios reikalingos ne tik verslininkams, jos būtinos kiekvienam dabartinės visuomenės nariui, todėl džiugina, kad mokyklose vis daugiau dėmesio skiriama ekonomikai bei verslumo ugdymui.

Olimpiados tikslai – skatinti mokinius domėtis ekonomikos mokslu ir verslu, gilinti savo žinias šioje srityje, ugdyti mokinių kūrybiškumą, rinkos ekonomikos supratimą, mąstymo būdą ir kultūrą, suteikti jiems galimybę įvertinti savo rinkos ekonomikos žinias prieš tolesnes studijas arba pradedant dirbti.

 Olimpiadą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universitetas.

Parengta pagal Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inf.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1197

El. p. info@smm.lt