Pranešimai spaudai

2017
liepos
03 d.

Pasveikinti geriausi studentų praktikų darbdaviai

autor. Kirilas Čachovskis / Delfi.lt

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasveikino geriausios studentų praktikos konkurso „Praktika Nr. 1“ nugalėtojus. Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotame Delfi.lt portale vykusiame konkurse geriausias studentų praktikas vykdančiomis įmonėmis pripažintos „AviationCV.com”, „Telia Lietuva” ir „Delamode Baltics”.

„Studentiška praktika – tai tarsi tiltas tarp studijų ir darbo rinkos, kuris leidžia studentui praktiškai įgyvendinti studijų metu įgytas žinias, o darbdaviams „užsiauginti“ būsimus darbuotojus, padėti jiems integruotis į darbo rinką. Džiaugiuosi, kad aktyviai praktikas organizuojančios įmonės studentams suteikia galimybes „pasimatuoti“ savo pasirinktą specialybę realioje darbo vietoje. Tai skatina „pasitempti“ ir aukštąsias mokyklas pasirašant trišales bendradarbiavimo sutartis“, – sako ministrė J. Petrauskienė.

Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuoto ir Delfi.lt portale surengto geriausios studentų praktikos konkurso tikslas – skatinti organizacijas siūlyti profesines praktikas studentams ir sudaryti sąlygas jaunimui integruotis į darbo rinką. Nuo gegužės 10 d. iki birželio 18 d. vykusiame konkurse dalyvavo 72 įmonės, už jas balsavo per 30 tūkst. portalo lankytojų.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt
Tel. +370 5 219 1173