Renginiai

balandžio 20 d.

Mokinių matematikos olimpiada

Balandžio 20–21 d. Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje (V. Kudirkos g. 33, Kuršėnai) vyks 67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada. Joje dalyvaus 115 jaunųjų matematikų. Geriausiai pasirodę mokiniai bus pakviesti dalyvauti atrankos stovyklose į Tarptautinę matematikos (International Mathematical Olympiad, IMO) ir Vidurio...

balandžio 24 d.

Ministrė susitiks su EK antidopingo konvencijos ekspertais

9 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Europos Tarybos antidopingo konvencijos ekspertais, kurie lankysis Lietuvoje. Vizito tikslas – įvertinti dabartinę antidopingo sistemą Lietuvoje, planuojamus pakeitimus, pateikti siūlymus. 

balandžio 24 d.

Ministrė dalyvaus diskusijoje Seime

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo diskusijoje apie Vyriausybės 2017 metų ataskaitą (Gedimino pr. 53, Vilnius).

balandžio 24 d.

Ministrė dalyvaus Seimo posėdyje

12.30 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo posėdyje, per kurį bus pateiktas Kūno kultūros ir sporto įstatymo pakeitimo projektas (Gedimino pr. 53, Vilnius).

balandžio 24 d.

Tyrimų pristatymas

13 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) bus pristatomi projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ įgyvendinimo laikotarpiu atlikti tyrimai.  

balandžio 24 d.

Ministrė skaitys pranešimą Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdyje

14 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė skaitys pranešimą Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdyje Seimo Konstitucijos salėje (Gedimino pr. 53, Vilnius).

balandžio 24 d.

Freiburgo švietimo universiteto prof. Katjos Maass paskaita

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) prof. dr. Katja Maass, Freiburgo švietimo universiteto ir tarptautinio STEM švietimo centro direktorė, pasidalins patirtimi apie matematikos mokytojų rengimą ir STEM ugdymo sistemos diegimą. 

balandžio 25 d.

Ministrė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius).

balandžio 25 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius). 

balandžio 25 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus viešuose klausymuose dėl mokytojų etatinio darbo apmokėjimo

15 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus viešuose klausymuose dėl mokytojų etatinio darbo apmokėjimo Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius). 

Rodyti daugiau (10 iš 14)