Renginiai

spalio 22 d.

Vokiečių kalbos dienos

13 val. Vilniaus startuolių parke „Vilnius Tech Park“ (Antakalnio g. 17, Vilnius) tarptautiniu forumu, kuris skirtas mokinių ir studentų karjeros planavimui ir galimybėms, prasidės visą savaitę truksiančios „Vokiečių kalbos dienos 2018“. Iki spalio 28 dienos įvairiose Lietuvos mokyklose ir kitur numatyta 240 renginių. Visi renginiai...

spalio 24 d.

Pasitarimas su elektroninių dienynų paslaugos teikėjais

14 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks pasitarimas su elektroninių dienynų paslaugos teikėjais dėl elektroninių  dienynų programinės įrangos kokybės užtikrinimo ir mokinių ugdymo apskaitos tvarkymo reglamentavimo.  

spalio 24 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).  

spalio 26 d.

Susitikimas su Tarptautinio valiutos fondo ekspertais

15.30–16 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) lankysis Tarptautinio valiutos fondo ekspertai. Bus aptariami švietimo reformos klausimai: mokyklų veiklos rodiklių atnaujinimas, švietimo įstaigų konsolidavimas, mokytojų atlyginimų, profesinio rengimo pertvarka ir kt.