Renginiai

kovo 27 d.

Valstybinių aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimo darbo grupės posėdis

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks Ministro Pirmininko sudarytos Valstybinių aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimo darbo grupės posėdis.

kovo 27 d.

Pasitarimas dėl koordinuotos pagalbos vaikams ir šeimai

13 val. ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga ir socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu. Per susitikimą bus tarimasi dėl koordinuotai teikiamos pagalbos vaikams ir šeimai. 

kovo 27 d.

Tarptautinio projekto pristatymas

11 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Šviesiojoje salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) bus pristatomas tarptautinis projektas „Phenologit: vietovės duomenų analizė ir mobilus mokymasis mokyklose“.  

kovo 28 d.

Viešoji konsultacija Vilniuje

13 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 18, Vilnius) vyks viešoji konsultacija dėl mokslo metų trukmės ir jos poveikio mokinių pasiekimams.  

kovo 28 d.

ENGAGE projekto pristatymas

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) bus pristatytas ENGAGE projektas. Projekto idėjos naudingos stiprinant gamtos mokslų mokymą mokykloje.

kovo 29 d.

Geriausių kūno kultūros mokytojų apdovanojimai

11 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) bus apdovanoti konkurso „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketukas“ nugalėtojai.  

kovo 29 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).

kovo 30 d.

Viešoji konsultacija Kaune

13 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44, Kaunas) vyks viešoji konsultacija dėl mokslo metų trukmės ir jos poveikio mokinių pasiekimams.  

kovo 30 d.

Viešoji konsultacija Utenoje

13 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12, Utena) vyks viešoji Švietimo ir mokslo ministerijos specialistų konsultacija dėl mokslo metų trukmės ir jos poveikio mokinių pasiekimams.  

kovo 31 d.

Lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams

10.30 val. Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje (Partizanų g. 2/7, Visaginas) atidaroma Lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams. Olimpiada vyks dvi dienas, iki balandžio 1-osios.

Rodyti daugiau (10 iš 11)