Renginiai

sausio 24 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacijos nariais

10 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacijos valdybos nariais. 

sausio 24 d.

Naujo programos „Renkuosi mokyti“ projekto pristatymas

11 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus naujo pradedamo projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ pristatymo renginyje, per kurį bus paskelbta 20 atrinktų mokytojų ir 15 mokyklų. Renginys vyks Mokyklų tobulinimo centre (Vilniaus g. 39, Vilnius).

sausio 25 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius). 

sausio 26 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su BUT nariais

10 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Bendrojo ugdymo tarybos nariais. Bus aptariami ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo programų kaitos, mokytojų kvalifikacijos ir profesinės raidos, kiti klausimai. 

sausio 26 d.

Susitikimas su LINPRA vadovais

13 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA prezidentu Gintautu Kvietkausku ir direktoriumi Gintaru Vilda. 

sausio 28 d.

Konferencija apie ankstyvąjį ugdymą

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus konferencijoje „Ankstyvasis ugdymas – investicija į vaiko, kaip valstybės piliečio, ateitį“. Konferencija, skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, vyks Vilniaus mokytojų namuose (Vilniaus g. 39, Vilnius).