Renginiai

vasario 20 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus pasitarime dėl neįgalių vaikų ir vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymo

14 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su fondo „Algojimas“ ir kitų nevyriausybinių organizacijų atstovais. Per susitikimą bus aptariami...

vasario 20 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su projekto „Gyvenu laisvai!" iniciatoriais

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su projekto „Gyvenu laisvai!“ iniciatoriais ir aptars tautinių bendrijų problemas, būdus jų situacijai pagerinti, tolimesnės veiklos planus.  

vasario 21 d.

Pasitarimas dėl etatinio mokytojų darbo apmokėjimo modelio

10.30 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks pasitarimas su švietimo profesinių sąjungų atstovais dėl mokytojų etatinio darbo apmokėjimo modelio.  

vasario 21 d.

Jaunųjų mokslininkų apdovanojimas

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius) dalyvaus jaunųjų mokslininkų – geriausių konferencijos „Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai“ pranešėjų – apdovanojimo iškilmėse.     

vasario 21 d.

Bendradarbiavimo sutarties su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmais pasirašymas

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentu Šarūnu Kliokiu.    

vasario 23 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Gruzijos ambasadore Khatuna Salukvadze

13 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su Gruzijos nepaprastąja ir įgaliotąja ambasadore Lietuvoje p. Khatuna Salukvadze.

vasario 23 d.

Aukštojo mokslo tarybos posėdis

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks Aukštojo mokslo tarybos posėdis, kuriame dalyvaus ministrė Jurgita Petrauskienė. Per posėdį bus pristatomos išvados ir rekomendacijos dėl aukštojo mokslo situacijos.

vasario 24 d.

Nacionalinis diktantas

10 val. bus rašomas 10-asis nacionalinis diktantas. Diktantą ketvirtą kartą rašys ir Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojai.

vasario 25 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Lietuvos studentų sąjungos konferencijoje

11 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Lietuvos studentų sąjungos konferencijoje, kuri vyks Vilniaus Gedimino technikos universitete (Saulėtekio al. 11, Vilnius). Per konferenciją bus pristatyta metinė LSS veiklos ataskaita, šios sąjungos Priežiūros...