Renginiai

2017
liepos
18 d.

Lietuvos rinktinės palydos į XIV Europos jaunimo vasaros olimpinį festivalį

Liepos 18 d. 15 val.  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto kieme (Olimpiečių g. 15, Vilnius) vyks Lietuvos jaunimo rinktinės palydos į XIV Europos jaunimo vasaros olimpinį festivalį. Jaunieji (13-18 metų) sportininkai išvyks į Vengriją, kur Dėro mieste dėl medalių kovos liepos 23-29 dienomis.

Lietuvos jaunimo rinktinę sveikins švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Renginyje taip pat dalyvaus Prezidentas Valdas Adamkus, Seimo Pirmininko pavaduotoja Rima Baškienė, vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generalinis direktorius Edis Urbanavičius, politikai, sporto šakų federacijų vadovai, rėmėjai.

Šiais metais Dėro festivalyje Lietuvai atstovaus rekordinė 70-ies sportininkų delegacija - 38 merginos ir 32 vaikinai. Jie varžysis krepšinio, teniso, plaukimo, lengvosios atletikos, dziudo, baidarių ir kanojų irklavimo, gimnastikos, dviračių sporto rungtyse. Savo atstovų mūsų šalis neturės tik dvejose iš dešimties sporto šakų: rankinio ir tinklinio varžybose.

Kas antrus metus vykstančiame Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje šiemet dalyvaus apie 2,5 tūkst. jaunųjų sportininkų iš 50-ies Europos šalių.