Renginiai

sausio 16 d.

Konkurso „Global Goals“ pradžia

11 val. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje (Augustijonų g. 8, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kartu su Lietuvoje viešinčia Švedijos gimnazijų, profesinio ugdymo ir mokymosi visą gyvenimą ministre Anna Ekström paskelbs konkurso vyresniųjų klasių mokiniams „Global Goals“ pradžią. Konkursą (JT Tvaraus...

sausio 17 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus aukštųjų mokyklų mugėje Kaune

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Aukštųjų mokyklų mugės atidaryme Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas). 10.30 val. – diskusijoje „Mokslas, studijos ir inovacijos Lietuvoje“.

sausio 17 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius). 

sausio 18 d.

Pedagoginių psichologinių ir švietimo pagalbos tarnybų vadovų pasitarimas

10 val. Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centre (Viršuliškių g. 103, Vilnius) rengiamas savivaldybių pedagoginių psichologinių ir švietimo pagalbos tarnybų vadovų pasitarimas. Pasitarimą organizuoja centras ir Švietimo ir mokslo ministerija.  

sausio 18 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus paskaitoje

16 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus VU doc. dr. Rolando Tučo paskaitoje „Demografinė situacija Lietuvoje“.