Renginiai

balandžio 19 d.

Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas

Balandžio 19–20 d. Trakuose (Gedimino g. 26, Trakai) įvyks vieno iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Į renginio finalą atvyks 40 komandų. Konkurso dalyviai ne tik varžysis, bet ir dalyvaus ekskursijose bei edukaciniuose...

balandžio 20 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus konferencijoje

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus konferencijoje „Valstybės nekilnojamojo turto valdymas – ar gebame valdyti išmintingai?“ Konferencija, kurią organizuoja Seimo Audito komitetas kartu su Valstybės kontrole, vyks Seimo I rūmuose (Gedimino pr. 53, Vilnius).

balandžio 20 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė pristatys priėmimo planus į profesines ir aukštąsias mokyklas

11-12.30 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė verslo bendruomenei, studentams ir moksleiviams pristatys šių metų priėmimo planus į profesinio mokymo įstaigas ir aukštąsias mokyklas.   

balandžio 20 d.

Ministrė pasveikins konkurso nugalėtojus

14 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasveikins rašinių konkurso #Global Goals nugalėtojus Švedijos ambasadoje (Didžioji g. 16, Vilnius).

balandžio 20 d.

Vaikų piešinių paroda

10 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) atidaroma vaikų piešinių paroda „Gražiausi linkėjimai Lietuvai“.     

balandžio 20 d.

Mokinių matematikos olimpiada

Balandžio 20–21 d. Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje (V. Kudirkos g. 33, Kuršėnai) vyks 67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada. Joje dalyvaus 115 jaunųjų matematikų. Geriausiai pasirodę mokiniai bus pakviesti dalyvauti atrankos stovyklose į Tarptautinę matematikos (International Mathematical Olympiad, IMO) ir Vidurio...