Renginiai

gruodžio 12 d.

Ministrė dalyvaus Seimo komiteto posėdyje

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius). 

gruodžio 12 d.

Aukštojo mokslo tarybos posėdis

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks Aukštojo mokslo tarybos posėdis, kuriame dalyvaus švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Tai paskutinis tokios sudėties tarybos posėdis. Per posėdį bus trumpai pristatytas universitetų tinklo optimizavimo planas, aptarta aukštojo mokslo būklė. 

gruodžio 12 d.

Seminaras - pažintis su Estijos patirtimi atnaujinant ugdymo turinį

10 val. Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, Vilnius) vyks seminaras „Bendrojo ugdymo rezultatų ir nacionalinės kvalifikacijų sandaros sąsajos XXI amžiuje“. Per seminarą bus susipažįstama su Estijos patirtimi ir įžvalgomis, atnaujinant ugdymo turinį - aprašant bendrojo...

gruodžio 13 d.

Ministrė dalyvaus Seimo komiteto posėdyje

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius).  

gruodžio 13 d.

Ministrė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).

gruodžio 14 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus pasitarime dėl slaugytojų rengimo

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus pasitarime dėl slaugytojų rengimo ir jų kvalifikacijos tobulinimo. Pasitarimas vyks Sveikatos apsaugos ministerijoje (Vilniaus g. 33, Vilnius). 

gruodžio 14 d.

Ministrė dalyvaus Vyriausybės valandoje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius).

gruodžio 15 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė lankysis Molėtų ir Ukmergės švietimo įstaigose

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė lankysis Molėtų ir Ukmergės rajonų švietimo įstaigose.  

gruodžio 15 d.

Ministrė pasveikins mokinius, sukūrusius geriausius startuolius

16 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė tars sveikinimo žodį apdovanojant geriausius „Lietuvos Junior Achievement“ mokinių startuolius. Jie bus apdovanoti per kalėdinę mokinių mokomųjų bendrovių mugę Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius).