Renginiai

spalio 18 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo komiteto posėdyje

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius). 

spalio 18 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius). 

spalio 18 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su profesinių sąjungų atstovais

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) ministrė Jurgita Petrauskienė susitiks su švietimo darbuotojų profesinių sąjungų atstovais. 

spalio 19 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius). 

spalio 20 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė lankysis Vilkaviškyje

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė lankysis Vilkaviškio  rajono savivaldybėje (S. Nėries g. 1, Vilkaviškis), susitiks su švietimo įstaigų vadovais. Bus aptariamos savivaldybių mokyklų remonto galimybės, mažų kaimo mokyklų perspektyvos, profesinių mokymo įstaigų pertvarka, mokyklų finansavimas ir kiti rūpimi...

lapkričio 22 d.

Tarptautinė konferencija apie edukacines erdves

Lapkričio 22 d. Vilniaus universiteto botanikos sode (Kairėnų g. 43, Vilnius) vyks tarptautinė konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“.