Vadovų darbotvarkė

birželio 18 d. Pirmadienis

8 val. 30 min. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus pasitarime su Švietimo ir mokslo departamentų direktoriais (Volano g. 2, Vilnius). 

15 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius). 

birželio 19 d. Antradienis

10 val. Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje salėje  (Gedimino per. 3, Vilnius) bus pristatyta Mokslo ir studijų stebėsenos centro (MOSTA) Lietuvos mokslo, studijų ir inovacijų būklės apžvalga.

birželio 20 d. Trečiadienis

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius). 

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).

birželio 21 d. Ketvirtadienis

11 val. Jungtinės karalystės ambasadoje (Antakalnio g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė dalyvaus Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (DofE) ceremonijoje.

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius).