2019
spalio
31 d.

Ketinimų protokolo pasirašymas dėl Šiaulių universiteto prijungimo prie Vilniaus universiteto

9 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje (Volano g. 2, Vilnius)  bus pasirašomas Vilniaus universiteto ir Šiaulių universiteto ketinimų protokolas dėl šių aukštųjų mokyklų sujungimo principų. Pasirašant protokolus dalyvaus ministras...

2019
spalio
30 d.

Ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime

13 val. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).

2019
spalio
29 d.

Viešoji konsultacija dėl ugdymo planų įgyvendinimo

10 val. ministerijos Ovaliojoje salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks viešoji konsultacija dėl ugdymo planų įgyvendinimo. Konsultacijoje dalyvaus mokyklų direktoriai, pavaduotojai, savivaldybių švietimo skyrių specialistai. 

2019
spalio
23 d.

Ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime

13 val. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).  

2019
spalio
18 d.

Ministras Algirdas Monkevičius lankosi Kretingos rajono mokyklose

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius lankosi Kretingos mokyklose.  

2019
spalio
17 d.

Ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime

12 val. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius).  

2019
spalio
17 d.

Tarptautinė konferencija apie edukacinių erdvių pritaikymą ugdymui

10–15 val. Vilniaus universiteto Botanikos sode (Kairėnų g. 45, Vilnius) vyks tarptautinė konferencija „Ugdymas edukacinėse erdvėse: biologinės įvairovės, žmogaus sveikatos ir mitybos aspektai“.    

2019
spalio
16 d.

Ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime

10 val. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).

2019
spalio
16 d.

Konferencija apie programos „Erasmus+“ indėlį

15 val. Švietimo mainų paramos fondas Vilniuje rengia tvarumo konferenciją „Erasmus+“ algoritmas pažangai“. Konferencijos tikslas – pristatyti programos „Erasmus+“ indėlį į Lietuvos švietimo ir mokymo kokybės gerinimą, diskutuoti, kaip tarpsektorinių projektų metu sukurti produktai naudojami Lietuvoje projektui pasibaigus,...

2019
spalio
15 d.

Susitikimas su mokytojų asociacijomis

15 val. Nacionalinėje švietimo agentūroje (M. Katkaus g. 44, Vilnius) Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir agentūra organizuoja susitikimą su mokytojų dalykininkų asociacijomis, per susitikimą bus aptartas privalomas ir pasirenkamas ugdymo turinys, kuris numatomas atnaujintose bendrojo ugdymo programose.