2017
gruodžio
15 d.

Ministrė pasveikins mokinius, sukūrusius geriausius startuolius

16 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė tars sveikinimo žodį apdovanojant geriausius „Lietuvos Junior Achievement“ mokinių startuolius. Jie bus apdovanoti per kalėdinę mokinių mokomųjų bendrovių mugę Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius). 

2017
gruodžio
15 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė lankysis Molėtų ir Ukmergės švietimo įstaigose

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė lankysis Molėtų ir Ukmergės rajonų švietimo įstaigose.  

2017
gruodžio
14 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus pasitarime dėl slaugytojų rengimo

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus pasitarime dėl slaugytojų rengimo ir jų kvalifikacijos tobulinimo. Pasitarimas vyks Sveikatos apsaugos ministerijoje (Vilniaus g. 33, Vilnius). 

2017
gruodžio
14 d.

Ministrė dalyvaus Vyriausybės valandoje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius).

2017
gruodžio
14 d.

Spaudos konferencija

11 val. ministerijos Kolegijų salėje švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir patarėjas Eugenijus Butkus pristatys aukštojo mokslo reformos nuveiktus ir tolimesnius darbus. 

2017
gruodžio
13 d.

Ministrė dalyvaus Seimo komiteto posėdyje

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius).  

2017
gruodžio
13 d.

Ministrė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).

2017
gruodžio
12 d.

Ministrė dalyvaus Seimo komiteto posėdyje

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius). 

2017
gruodžio
12 d.

Aukštojo mokslo tarybos posėdis

15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) vyks Aukštojo mokslo tarybos posėdis, kuriame dalyvaus švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Tai paskutinis tokios sudėties tarybos posėdis. Per posėdį bus trumpai pristatytas universitetų tinklo optimizavimo planas, aptarta aukštojo mokslo būklė. 

2017
gruodžio
12 d.

Seminaras - pažintis su Estijos patirtimi atnaujinant ugdymo turinį

10 val. Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, Vilnius) vyks seminaras „Bendrojo ugdymo rezultatų ir nacionalinės kvalifikacijų sandaros sąsajos XXI amžiuje“. Per seminarą bus susipažįstama su Estijos patirtimi ir įžvalgomis, atnaujinant ugdymo turinį - aprašant bendrojo...