Pranešimai spaudai

2004
gruodžio
17 d.

Ministras susitiko su studentais


Gruodžio 17 d. švietimo ir mokslo ministras Remigijus Motuzas susitiko su Lietuvos studentų atstovybių sąjungos nariais, susirinkusiais į visuotinį organizacijos susirinkimą. Ministras R. Motuzas pabrėžė studijų kokybės gerinimo svarbą aukštosiose mokyklose. „Džiaugiuosi, kad turime daug aukštųjų mokyklų, daug studentų ir kad šiandien beveik visi norintys jaunuoliai gali patekti į aukštąsias mokyklas. Tuo tarpu prieš dešimtmetį turėjome visai kitą situaciją – į aukštąją galėjo įstoti tik kas ketvirtas abiturientas. Tačiau kyla kita problema: kokius specialistus išleidžiame į konkurencinę darbo rinką? Ar studijų kokybė yra pakankama?“ – sakė R. Motuzas.

Ministras pabrėžė, kad studijų kokybės gerinimas priklauso ir nuo pačių studentų iniciatyvumo. „Studijų kokybės gerinimas nėra automatiškai susijęs su aukštųjų mokyklų finansavimo didinimu“, - teigė R. Motuzas.

Švietimo ir mokslo ministras užtikrino, kad ministerija ir toliau bendradarbiaus su studentais bei rems jų iniciatyvas.Informacijos ir ryšių su visuomene
sektoriaus vadovė Nomeda Barauskienė
tel. (8 5) 274 31 85