Pranešimai spaudai

2016
rugsėjo
01 d.

Ministrė A. Pitrėnienė: „Linkiu, kad kiekvieną lydėtų laisvės, kūrybiškumo ir atsakomybės dvasia“

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ketvirtadienį dalyvavo šventiniame koncerte „Beauštanti aušrelė“, skirtame naujų mokslo metų pradžiai ir Laisvės dienai paminėti.

„Šiandien varpelis – tai mokyklos ir Rugsėjo 1-osios šventės simbolis, kuris mokyklai rugsėjį atvėrus duris pasitinka pailsėjusius, pilnų naujų idėjų ir planų mokytojus, bendravimo, draugų ir atradimų pasiilgusius mokinius bei jų tėvelius, - koncerto metu kalbėjo varpelio skambėjimu naujų mokslo metų pradžią paskelbusi švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė. - Linkiu, kad mokykloje kiekvienam būtų gera, kad kiekvieną lydėtų laisvės ir kūrybos dvasia.“

Šventiniame koncerte kūrinius atliko valstybinis choras „Vilnius“, valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatai ir žymūs šalies solistai - Virgilijus Noreika, Vaidas Vyšniauskas, Vladas Bagdonas, Jovita Vaškevičiūtė, Vytautas Juozapaitis ir kt.

Rugsėjo 1-ąją švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė lankėsi Prienuose ir Kaune, kur Mokslo ir žinių dienos proga pasveikino Prienų „Žiburio“ gimnaziją, Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą ir Šv. Ignaco Lojolos kolegiją.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
E.p. info@smm.lt