Pranešimai spaudai

2015
rugpjūčio
27 d.

Švietimo ir mokslo ministerijoje darbą baigia kancleris Dainius Numgaudis

Rugpjūčio 27 d. darbą Švietimo ir mokslo ministerijoje baigia kancleris Dainius Numgaudis. Švietimo ir mokslo ministerijoje D. Numgaudis dirbo beveik 20 metų. Jis yra ilgiausiai dirbęs ministerijos kancleris.

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė apdovanojo kanclerį Švietimo ir mokslo ministerijos ženklu už nuopelnus Lietuvos mokslui, švietimui ir kultūrai.

1991 m. D. Numgaudis su pagyrimu baigė tuometinį Vilniaus valstybinio pedagoginio instituto Istorijos - pedagogikos fakultetą. Savo pedagoginį kelią D. Numgaudis pradėjo Vilniaus 62-oje vidurinėje mokykloje (dabar – Gabijos gimnazija), vėliau buvo šios mokyklos direktoriaus pavaduotoju.  1993 m. jis buvo vienas iš  VPU Universitetinės mokyklos (dabar – S. Daukanto gimnazija)  įkūrimo iniciatorių ir tapo pirmuoju šios mokyklos direktoriumi. 1996 m., įkūrus Nacionalinį egzaminų centrą, jis buvo paskirtas direktoriumi.

Nuo 1997 m. D. Numgaudis dirbo Švietimo ir mokslo ministerijoje: ministerijos sekretoriumi, ministerijos valstybės sekretoriumi, ministerijos kancleriu.

Nuo rugpjūčio 28 d. D. Numgaudis pradeda dirbti Lietuvos generaliniu konsulu Sankt Peterburge.
 

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
E.p. info@smm.lt
Tel. (8 5) 219 1253

Paieška