Pranešimai spaudai

2017
lapkričio
24 d.

Atidaryta švietimo inovacijų paroda „Mokykla“

autor. Renata Česnavičienė

Lapkričio 24 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė atidarė 7-ąją švietimo inovacijų parodą „Mokykla“.  

„Tai vienas didžiausių ir spalvingiausių renginių, suburiančių švietimo bendruomenę. Tai proga kartu pasvarstyti šiandienos švietimo iššūkius: ko mokomės ir kaip mokomės? Dabarties mokytojams turime sudaryti sąlygas kūrybiškai dirbti ir atliepti jaunų žmonių lūkesčius. Turime sugebėti atsakyti į svarbiausius jų klausimus, – sakė parodą atidariusi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. – Parodoje galime išvysti labai daug interaktyvių pavyzdžių, modernių priemonių, ir nepaprastai smagu, kad tai jau atsiranda mokyklose ir klasėse. Linkiu, kad visos naujovės ir technologijos, matomos parodoje, taptų kiekvieno mokinio kasdienybe“. 

Paroda veiks ir penktadienį. Švietimo ir mokslo ministerija abi parodos dienas kvies į pokalbius su garsiais žmonėmis. Parodos lankytojai kviečiami įsitaisyti ant sėdmaišių ir su Lietuvoje žinomais žmonėmis pasikalbėti apie mokyklą.  Su lankytojais susitiks švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, finansų ministras Vilius Šapoka, dainininkas Donatas Montvydas, aktorius ir režisierius Paulius Tamolė, žurnalistė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, renginių organizatorius Jogaila Morkūnas, TV laidų vedėjas Ignas Krupavičius, televizijos režisierius Juozas Liesis, Lietuvos moksleivių sąjungos  prezidentė Raminta Matulytė. 3-iojoje parodų salėje šalia Mokytojų kambario įrengta sėdmaišių zona bus atvira lapkričio 24 d. nuo 13 val. iki 16.30 val., o lapkričio 25 d. – nuo 11 val. iki 14.30 val. 

Susitikimai bus gyvai transliuojami ŠMM feisbuko paskyroje.Daugiau nei 130 edukacinių parodos renginių bus atviri, išankstinė registracija vyks tik į Atradimų laboratorijas. Parodos renginiai čia.

Parodą „Mokykla“ organizuoja Ugdymo plėtotės centras, Švietimo ir mokslo ministerija ir „Litexpo“.


 
Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
Tel. (8 5) 219 1197
El. paštas info@smm.lt
 

Paieška