Pranešimai spaudai

2015
lapkričio
11 d.

Iniciatyvių mokyklų klubo konferencija

autor. shutterstock.com

Lapkričio 12 d. švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė dalyvaus Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubo konferencijoje „Gabių ir talentingų vaikų atpažinimas ir ugdymas“. Šių metų konferencija ypatinga tuo, kad klubas šiemet pažymi ir savo 20-metį. 

 

Pasak ministrės A. Pitrėnienės, Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubo narių dėmesys profesionalumui ir naujovių diegimui, išmąstytas brandus veiklumas ir geranoriškas dalijimasis patirtimi – labai vertingas indėlis į Lietuvos švietimą.   

 

Dvi dienas truksianti konferencija vyks Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijoje ir gimnazijoje. Klubo prezidentas, Švietimo informacinių technologijų centro direktorius Vaino Brazdeikis apžvelgs klubo 20 metų veiklą ir ateities perspektyvas, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro psichologė dr. Aida Šimelionienė skaitys paskaitą, kaip atpažinti gabius vaikus ir juos ugdyti. Konferencijos dalyviai lankysis Kauno rajono ugdymo įstaigose, Kauno technologijos Nacionaliniame inovacijų ir verslo centre, diskutuos apie gabių vaikų ugdymo galimybes mokslo slėniuose.

 

Į Lietuvos iniciatyvių mokyklų klubą susivieniję keliasdešimt mokyklų, mokytojų, vadovų. Klubo tikslas – siūlyti naujas švietimo idėjas, diegti naujoves, inicijuoti pažangius projektus, remti mokyklas, kurios juos įgyvendina, dalytis patirtimi. Klubo nariams organizuojami kūrybiniai seminarai, skiriamos lėšos ir tarpininkaujama finansuojant klubo narių projektus. Asociacija taip pat bendradarbiauja su analogiškomis pasaulio šalių organizacijomis.

 

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt