Pranešimai spaudai

2015
spalio
16 d.

Klaipėdoje atidaromas pirmasis regione Inžinerinės pramonės praktinis mokymo centras

Spalio 16 d. Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje atidaromas Inžinerinės pramonės praktinis mokymo centras.

Jis įsikūręs atnaujintos mokyklos patalpose. Čia rekonstruotos dirbtuvės, sumontuota programinė įranga metalo apdirbimui ir simuliacijai, kompiuterinė technika, nauja suvirinimo įranga, sumontuotos  įvairios staklės:  plazminio pjovimo, programinės metalo apdirbimo, universalios metalo apdirbimo, metalo pjovimo, simuliacinės programinės metalo apdirbimo ir kiti įrenginiai.

Centre, kuris aprūpintas modernia mokomąja įranga ir šiuolaikinėmis technologijomis, bus mokomi suvirintojai, laivų korpusų surinkėjai, elektros ir radijo sistemų montuotojai, santechnikai, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų gamintojai ir montuotojai.

Sektoriniame praktinio mokymo centre galės mokytis ne tik Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos mokiniai, bet ir Vakarų regiono  aukštųjų mokyklų studentai, kelti kvalifikaciją įmonių specialistai – visi, norintys patobulinti turimus ar įgyti naujus praktinio darbo įgūdžius.
Centras stiprins bendradarbiavimą su regiono darbdaviais, darbo biržomis, savivaldybėmis.

Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, panaudojant ES struktūrinių fondų paramą, Lietuvoje jau įsteigti 34 sektoriniai profesinio praktinio mokymo centrai, kurie aprūpinami moderniausia praktinio mokymo įranga  - iki šių metų pabaigos jų bus 41.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
E.p. info@smm.lt
Tel. (8 5) 219 1253