Pranešimai spaudai

2019
balandžio
09 d.

Kviečiame mokyklas dalyvauti atrankoje bandomajame projekte finansiniam raštingumui stiprinti

autor. Evgenija Levin

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia mokyklas, vykdančias pradinio ugdymo programą, dalyvauti bandomajame projekte finansiniam mokinių raštingumui stiprinti.

 

Projektas prasidės šių metų rugsėjo 1 d. Projekto metu bus išbandoma „Junior Achievement“ adaptuota ir finansiniam raštingumui stiprinti skirta programa „Mano bendruomenė“. Planuojama, kad projektas bus išbandomas 10-yje mokyklų, kuriose yra pradinės klasės.

Atrenkant mokyklas bus atsižvelgiama į tai, ar mokykla motyvuota dalyvauti projekte, kokia mokytojų patirtis ugdyti finansinį raštingumą, ar mokykla gebėtų sutelkti komandą, ar steigėjas pritaria, kad mokykla dalyvautų, ir pan.

 

Finansinį raštingumą stiprinanti programa „Mano bendruomenė“ truks metus. Per tą laiką mokyklų komandos dalyvaus mokymuose, kituose renginiuose apie finansinį raštingumą, su socialiniais partneriais ir vietos bendruomenėmis inicijuos konkursą mokyklose „Mano bendruomenės modelio sukūrimas“. Projektą užbaigs finansinio raštingumo mugė.

 

Mokyklos, kurios norėtų dalyvauti atrankoje, turėtų užpildyti registracijos formą: https://forms.gle/VggtYQJ8bfatXhSHA (įkelti užpildytą paraišką bei raštišką laisvos formos steigėjo pritarimą) iki gegužės 6 d. (imtinai).

Atrinktos mokyklos bus informuotos elektroniniu paštu, sąrašas paskelbtas gegužės 15 d.Lietuvos Junior Achievement“ interneto puslapyje www.lja.lt.

Jei kiltų klausimų, reikėtų rašyti el. paštu jurate@lja.lt arba skambinti tel. 8 650 64 466, (8 5) 261 64 13.

 

Paraiškos forma. 

 

 

 

 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas info@smm.lt