Pranešimai spaudai

2019
balandžio
17 d.

Ministras A. Monkevičius susitiko su dar 6 pavaldžių įstaigų vadovais

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius šiandien susitiko su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktoriumi Kęstučiu Šetkumi, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro direktore Irma Čižiene, Aurelija Valeikiene, laikinai einančia Studijų kokybės vertinimo centro direktoriaus pareigas, Švietimo informacinių technologijų centro direktoriumi Vaino Brazdeikiu, Švietimo mainų paramos fondo vadove Daiva Šutinyte, Vilniaus lietuvių namų direktoriumi Gintautu Rudzinsku.

 

Baigus susitikimus su pavaldžių įstaigų, kuriose buvo atliktas auditas, vadovais, gavus jų paaiškinimus raštu, ministras jau kitą savaitę priims sprendimus dėl pastarųjų darbo.

 

Be to, šiandien ministras pateiks Vyriausybės darbo grupei įvertinti pavaldžių įstaigų pertvarkos projektą. Planuojama, kad jau kitame Vyriausybės posėdyje jis bus patvirtintas. Numatoma, kad iš 17 ministerijai pavaldžių įstaigų liks ne daugiau nei 10.

 

„Įstaigos bus jungiamos ne mechaniškai, bet integruojant jų funkcijas, kurios dabar dubliuojasi. Mano tikslas – pasiekti, kad per metus visos įstaigos atitiktų geros praktikos aukščiausius standartus viešajame sektoriuje. Turi būti formuojama skėtinė struktūra, kai ministerija rūpinasi globalia politika, orientuota į gerus mokinių pasiekimus, o pavaldžios įstaigos skaidriai ir efektyviai įgyvendina turinį“, – sakė ministras A. Monkevičius.   

 

Visų pavaldžių įstaigų vadovų paaiškinimai dėl audito išvadų skelbiami čia.

 

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1197

El. paštas info@smm.lt