Pranešimai spaudai

2019
vasario
04 d.

Ministras A. Monkevičius: turime atverti duris ambicingiems mokyklų vadovams

autor. ŠMSM

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius šiandien susitiko su Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos tarybos nariais. Susitikime aptarti bendrojo ugdymo turinio atnaujinimo, mokyklų vadovų kadencijų ir atestacijos, biurokratijos mažinimo, etatinio apmokėjimo tobulinimo, pedagogų rengimo ir kiti aktualūs klausimai.

„Nuo mokyklų vadovų darbo ir motyvacijos labiausiai priklauso mokyklų sėkmė, apimanti kiekvieno mokinio pasiekimų augimą ir jį skatinantį gerą emocinį mikroklimatą, – sakė švietimo, mokslo ir sporto ministras. – Tad labai svarbu sudaryti sąlygas mokyklose sėkmingai dirbi entuziastingiems, didelių ambicijų turintiems vadovams“.

Ministras A. Monkevičius patikino, kad bendrojo ugdymo turinio atnaujinimui bus skiriamas didelis dėmesys siekiant, kad kaita, kuri yra būtina, būtų prasminga ir sklandi, atliepianti besikeičiančius visuomenės lūkesčius.

Greta didelio dėmesio naujų pedagogų rengimui ir motyvuotų specialistų pritraukimui į mokyklas, ministras taip pat pabrėžė pagalbos šiuo metu mokykloje jau dirbantiems mokytojams svarbą, efektyvias kvalifikacijos tobulinimo galimybes.

Abi šalys sutarė aktyviai bendradarbiauti sprendžiant visas iškylančias problemas.


Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt
Tel. +370 5 219 1173