Pranešimai spaudai

2016
gruodžio
20 d.

Ministrė J. Petrauskienė susitiko su švietimo įstaigų asociacijų vadovais

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ministerijoje susitiko su Lietuvos gimnazijų, progimnazijų, pradinių, pagrindinių mokyklų ir mokyklų vadovų, nevalstybinių mokyklų vadovų asociacijų pirmininkais. 

Pasak ministrės, iššūkių ir problemų švietime yra labai daug. Nuomonių, kaip jas spręsti yra įvairių, daug  skirtingų interesų, bet būtina susitarti dėl bendrų tikslų.

„Kartu galime ne tik susitarti, ką ir kaip turime daryti, bet ir atkreipti visos visuomenės dėmesį į švietimą, nes švietimas - valstybės klestėjimo pagrindas. Jūs atstovaujate įvairioms asociacijoms, mokykloms, galite pasiūlyti būdų, kaip sudaryti kuo geresnes sąlygas švietimo kokybės gerinimui. Ministerija turi nubrėžti kryptį ir užtikrinti, kad pasirinkti būdai veiktų,“- sakė ministrė J. Petrauskienė.

Ministrė pakvietė asociacijas dalyvauti kuriant Vyriausybės programos priemonių planą: aktyviai teikti savo siūlymus dėl finansavimo modelio, etatinio apmokėjimo, mokytojų atlyginimų, pedagogų kvalifikacijos sistemos, vadovų rotacijos ir kitų švietimo bendruomenei aktualių klausimų.

 

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1253

El. paštas info@smm.lt

 

 

 

 

 

Paieška