Pranešimai spaudai

2017
vasario
21 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė pasveikino jaunuosius mokslininkus

Vasario 21 d. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasveikino jaunuosius mokslininkus – konferencijos „Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai“ – geriausius pranešėjus. Lietuvos mokslų akademijoje šiandien jiems iškilmingai įteikti diplomai ir vardinės stipendijos.  

Ministrė pabrėžė, kad ši Lietuvos mokslų akademijos ir „Infobalt“ organizuojama konferencija – tai gera proga jauniems mokslininkams parodyti savo darbus, atskleisti idėjas platesnei auditorijai, puikus mokslo ir verslo bendradarbiavimo pavyzdys.

Konferenciją „Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai“, skirtą jauniesiems mokslininkams, Lietuvos mokslų akademija ir „Infobalt“ su partneriais organizuoja septintą kartą. Per konferenciją išrenkami geriausi pranešėjai, kurie apdovanojami akademijos diplomais, o „Infobalt“ kasmet skiria 2 vardines stipendijas. Šiemet konferencija vyko vasario 9 dieną, buvo išrinkta 10 geriausių pranešėjų.    

Jaunųjų mokslininkų konferencijos tikslas – apžvelgti pateiktus jaunųjų mokslininkų darbus matematikos, fizikos, biochemijos, chemijos, astronomijos, elektronikos, informatikos, mechanikos, energetikos, medžiagotyros, statybos inžinerijos mokslų sandūrose ir susipažinti su jaunų mokslininkų mokslinių interesų problematika, atitikimu dabarties iššūkiams, spartinti mokslinių rezultatų praktinį naudojimą.

Konferencijoje dalyvauja magistrantai, magistrai, doktorantai ir jaunieji mokslo daktarai.

Jaunųjų mokslininkų darbų santraukas ir daugiau informacijos galima rasti Lietuvos mokslų akademijos interneto svetainėje

http://www.lma.lt/lt/renginiai/2016-m-renginiu-archyvas/event/412-7-oji-jaunuju-mokslininku-konferencija-fiziniu-ir-technologijos-mokslu-tarpdalykiniai-tyrimai.

 

 

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 219 1197

El. p. info@smm.lt