Pranešimai spaudai

2019
birželio
06 d.

Mokiniai kviečiami į nemokamus edukacinius užsiėmimus: keliauti pažintiniais takais, konstruoti modelius, stebėti paukščius

Mokyklos dar gali suskubti užsiregistruoti į nemokamus Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinius užsiėmimus. Mokiniai turi galimybę pasikonsultuoti su ugdymo karjerai specialistais dėl būsimos profesijos, apsilankyti tikrame ūkyje, dalyvauti saugaus eismo pamokose ir praktiniuose užsiėmimuose, išbandyti save tarmių varžytuvėse, pamatyti geriausius mokinių sukurtus filmus, keliauti. Tinkamų veiklų suras įvairaus amžiaus mokiniai.

Norintieji iš arčiau pažinti gamtą, augalų ir gyvūnų pasaulį, kviečiami atvykti į užsiėmimus Pavilnyje, leistis į kelionę pažintiniu taku regioniniame parke, kartu su ornitologu Gediminu Petkumi stebėti paukščius.

Užsiėmimai vyksta Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro I rūmuose Žirmūnų g. 1B ir III rūmuose Pavilnyje, Džiaugsmo g. 44, Vilniuje, taip pat kitose vietose.

Užsiėmimų sąrašas ir registracija.

Nemokami edukaciniai užsiėmimai mokiniams vyksta gegužės–birželio mėn. Septyni universitetai, prisidėję prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos iniciatyvos „Mokslininkai – mokykloms“ atvėrė laboratorijų duris arba patys lankosi mokyklose ir pristato STEAM (gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai, matematika) mokslų įdomybes. Iš viso buvo suplanuota daugiau kaip 130 įvairių edukacinių veiklų.

Šią savaitę vizitus po mokyklas atnaujino ir mobili „MoMoLab“ laboratorija, įrengta išskirtinio dizaino vilkiko puspriekabėje. Joje gausu mokslinės įrangos, moderniausių prietaisų, kuriais galima atlikti įvairius mokslinius eksperimentus, taip pat tirti gyvąją gamtą ir konstruoti robotus. Laboratorijoje vienu metu gali dirbti 20 mokinių.

 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos
Komunikacijos skyrius
Tel. (8 5) 219 11 97
El. paštas info@smm.lt