Pranešimai spaudai

2019
balandžio
23 d.

Mokinių atostogų metu regioninė švietimo paroda vyks Utenoje

Balandžio 24–25 d. regioninė švietimo paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ vyks Utenos Dauniškio gimnazijoje. Šių metų parodos tema – Prasmės ir atradimų mokykla.

Vienoje vietoje mokytojai, mokyklų vadovai, mokyklų steigėjai, švietimo pagalbos specialistai ras ir išgirs tai, ko tik gali prireikti – įkvepiančias sėkmės istorijas, profesionalią švietimo pagalbą ir siūlomas naujoves. Skaityti pranešimus parodoje atvyksta švietimo ekspertės iš Suomijos ir Belgijos. Parodos renginiuose taip pat dalyvaus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pavaldžių institucijų specialistai, mokytojai praktikai ir švietimo srityje dirbančių įmonių atstovai.

Išskirtinis dėmesys parodoje teks Utenos regiono pedagogams, kurie kolegoms iš visos Lietuvos pristatys savo sukauptą patirtį. „Atvažiavus“ parodai iki mūsų  yra puiki proga mokytojams ir mokykloms „pasidaryti inventorizaciją“ ir paklausti savęs, o kuo mes galime pasidalinti, kuo esame stiprūs“, sako Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė.

Viso parodoje vyks daugiau kaip 90 nemokamų renginių: paskaitų, pranešimų, susitikimų, diskusijų, dirbtuvių ir praktinių užsiėmimų. Renginiuose vyks susitikimai su įdomiais, profesionaliais lektoriais ir švietimo praktikais. Abi parodos dienas verslo įmonės, kultūros institucijos, universitetai pristatys siūlomas mokymo(si) priemones, įrangą, įvairias veiklas bei pakvies pabendrauti su jų atstovais savo stenduose.

Vietų renginiuose rezervacija ir daugiau informacijos https://regionine.ugdome.lt/.

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Utenos miesto savivaldybe ir Utenos švietimo centru bei Utenos Dauniškio gimnazija.


Edita Linkevičiūtė
el. p. Edita.Linkeviciute@upc.smm.lt
tel. (8 5) 277 2188

Paieška