Pranešimai spaudai

2012
gruodžio
14 d.

Premjeras Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojams pristatė ministrą Dainių Pavalkį


Gruodžio 14 d. premjeras Algirdas Butkevičius pristatė ministrą Dainių Pavalkį Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojams.
„Linkiu gero darbo siekiant kuo geresnių rezultatų švietimo ir mokslo sistemoje“, - sakė A. Butkevičius.
Ministras D. Pavalkis pabrėžė, kad veikla bus nukreipta į švietimo, aukštojo mokslo kokybės tobulinimą. "Orientuosimės į kokybę, nes kiekybė, bent jau aukštojo mokslo srityje, yra pakankama", - sakė D. Pavalkis.

Buvęs ministras Gintaras Steponavičius perdavė naujajam ministrui kabineto raktus ir palinkėjo sėkmės darbuojantis iššūkių nestokojančioje srityje.

Dainius Pavalkis yra baigę Kauno medicinos institutą (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas). Dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentu, profesoriumi.

Yra stažavęsis geriausiose užsienio klinikose Jungtinėje Karalystėje, JAV, Austrijoje, Italijoje, Vokietijoje ir kitur. Paskelbė per 280 mokslinių publikacijų, yra dviejų vadovėlių bendraautoris, vadovavo ar konsultavo doktorantus jiems rengiant disertacijas. Perskaitė per 70 pranešimų ir paskaitų tarptautiniuose renginiuose, daugiau nei 30 kviestinių paskaitų užsienyje, organizavo tarptautines konferencijas. Vizituojantis Atėnų, Londono, Prahos universitetų profesorius.Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
E.p. info@smm.lt
Tel. (8 5) 219 1235