Pranešimai spaudai

2019
gegužės
17 d.

Skelbiamas Lietuvos energetikos instituto direktoriaus konkursas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia konkursą Lietuvos energetikos instituto direktoriaus pareigoms eiti. Asmenys, pretenduojantys dalyvauti konkurse, gali teikti dokumentus iki birželio 17 d.

Pretendentai turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti technologijos, socialinių arba gamtos mokslų srities mokslo daktaro laipsnį, ne mažesnę kaip 10 metų mokslinio darbo patirtį energetikos srityje, ne mažiau kaip 5 metus vadybinės patirties ir ne mažiau kaip 3 metus  dalyvavimo tarptautinio lygio fundamentinių ir taikomųjų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) projektuose patirties bei projektų rezultatų komercinimo ir technologijų perdavimo patirties.

Pretendentai turi išmanyti Instituto pagrindinių mokslinių tyrimų krypčių realizavimo specifiką ir perspektyvą, Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos energetikos vystymo perspektyvas, naujausių pažangių technologijų energetikoje vystymąsi ir plėtrą pasaulyje. Pretendentai taip pat turi išmanyti Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų politiką bei strategiją apibrėžiančius teisės aktus ir būti susipažinę su Europos Sąjungos mokslo ir studijų politiką apibrėžiančiais teisės aktais ir ES struktūrinės paramos administravimo sistema.

Šalia lietuvių kalbos pretendentai turi gerai mokėti anglų kalbą.

Norintys dalyvauti konkurse pretendentai turės pateikti Lietuvos energetikos instituto strateginės veiklos plano projektą.

Išsamią informaciją apie konkursą Lietuvos energetikos instituto direktoriaus pareigoms galima rasti čia: https://bit.ly/2HzJwKI .

Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt
Tel. +370 5 219 1173


 

Paieška