Pranešimai spaudai

2019
gegužės
07 d.

Skelbiame konkursą Lietuvos istorijos instituto direktoriaus pareigoms

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia konkursą Lietuvos istorijos instituto direktoriaus pareigoms eiti. Kandidatai gali teikti dokumentus iki birželio 6 d.

Kandidatai turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti humanitarinių arba socialinių mokslų srities mokslo daktaro laipsnį, ne mažiau kaip 5 metus vadybinės patirties, ne mažiau kaip 3 metus dalyvavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektuose patirties bei mokslinių publikacijų per paskutinius 10 metų Lietuvos arba užsienio tarptautiniuose mokslo leidiniuose.

Pretendentai turi išmanyti Instituto pagrindinių mokslinių tyrimų krypčių realizavimo specifiką ir perspektyvą, taip pat Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų politiką bei strategiją apibrėžiančius teisės aktus ir būti susipažinę su Europos Sąjungos mokslo ir studijų politiką apibrėžiančiais teisės aktais ir ES struktūrinės paramos administravimo sistema. Šalia lietuvių kalbos pretendentai turi gerai mokėti bent dvi užsienio kalbas, viena iš jų – oficiali Europos Sąjungos užsienio kalba.

Norintys dalyvauti konkurse kandidatai turės pateikti Lietuvos istorijos instituto 5 metų veiklos planą.

Išsamią informaciją apie konkursą Lietuvos istorijos instituto direktoriaus pareigoms galima rasti čia: https://bit.ly/2vNUXJz .


Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt
Tel. +370 5 219 1173