Renginiai

2019
lapkričio
19 d.

Forumas apie mokinių ugdymą ES tematika

10 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos III a. 305 salėje (Gedimino pr. 51, Vilnius) vyks forumas „Įvairiapusis moksleivių švietimas ir ugdymas Europos Sąjungos klausimais Lietuvoje: ką nuveikėme iki šiol ir ko reikia rytdienai?“. Įžanginius žodžius dalyviams tars ministrai Algirdas Monkevičius ir Linas Linkevičius, bus diskutuojama, ar aktuali ES tematika šiandienos švietimui ir ugdymui, kokie valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo modeliai geriausiai padėtų jaunimui suteikti reikiamų žinių apie ES piliečio teises ir pareigas, skatintų domėjimąsi ES aktualijomis, prisidėtų prie europietiškos tapatybės stiprinimo ir kt.

VšĮ „Europos namai“ pristatys naują studiją „ES temų dabartinėse ugdymo programose analizė ir rekomendacijos dėl ES temų įtraukimo į atnaujinamas ugdymo programas“. VšĮ „Nectarus“ supažindins su atnaujintu „Pažink Europą“ metodų rinkiniu. Vyks apskritojo stalo diskusija, per kurią ekspertai dalinsis neformalaus ugdymo apie ES patirtimi, aptars ateities iniciatyvas.    

Forumą organizuoja Užsienio reikalų ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir viešoji įstaiga „Europos namai“.